Przejdź do treści

PRZYGOTUJ SIĘ NADESZŁA ZIMA- SERWIS PEUGEOT❄️

Gotowość na zimę to kluczowa sprawa dla bezpieczeństwa na drodze! Zapewnij swojemu Peugeotowi doskonałą opiekę przed sezonem zimowym dzięki naszemu Zimowemu Bilansowi Auta! Już od 129 zł brutto, a oferta obowiązuje od 8.01.2024 do 15.03.2024. Co zawiera nasza specjalna oferta zimowa?

Zimowe Koła i Opony w Specjalnej Cenie: Niezbędne dla bezpiecznej jazdy zimą! A to nie wszystko – wymiana GRATIS! Zapewnij sobie pewność na śliskich drogach.

Kompleksowy Zimowy Bilans Auta: Weryfikacja każdego detalu, m.in. stanu opon, układu hamulcowego, widoczności, płynów eksploatacyjnych, układu zawieszenia, elementów silnika i stanu naładowania akumulatora.

Przygotowanie do Sezonu Zimowego: Dbamy o to, by Twój Peugeot był gotowy na każde wyzwanie, zapewniając pełne bezpieczeństwo podczas zimowych podróży.

Nasza oferta to nie tylko kontrola, to kompleksowe przygotowanie Twojego auta do sezonu zimowego. Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich już teraz! 📞 Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę lub dowiedzieć się więcej! 15 811 32 55📞 AUTORYZOWANY SERWIS PEUGEOT – Jamnica koło Stalowej Woli

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.