Przejdź do treści

O nas

Sprzedażą i serwisem samochodów zajmujemy się nieprzerwanie od 24 lat.

Nowy multisalon firmy Ria w Jamnicy nieopodal Stalowej Woli to pierwszy w Polsce salon zbudowany od podstaw zgodnie z najnowszymi normami architektonicznymi grupy Stellantis.

Składa się on z czterech niezależnych salonów marek Peugeot, Citroen, Opel i Fiat oraz wielomarkowego serwisu.

Naszym celem było stworzenie centrum motoryzacyjnego, które będzie miało zasięg regionalny, gdzie będzie można kupić nowe samochody różnych marek, samochody używane, gdzie będzie można sfinansować zakup w postaci kredytu lub leasingu, ubezpieczyć pojazd, dokonać naprawy, przeglądu, badania technicznego, skorzystać z usługi wypożyczenia samochodu, studia detailingu, zatankować samochód lub naładować baterię samochodu elektrycznego.

Dysponujemy pełną gamą samochodów marek Peugeot, Opel, Citroen i Fiat, samochodami do jazd próbnych, największym placem samochodów używanych w regionie i nowoczesnym serwisem. Stawiamy na najwyższą jakość obsługi i szeroką ofertę. Chcemy żeby klient miał wybór.

Bo wybór należy do Ciebie.

Sprzedaż

Jesteśmy aktualnie największym w Polsce dealerem programu samochodów używanych "Peugeot Używany Gwarantowany". Dlatego nasza oferta jest stale wzbogacana o nowe, ciekawe propozycje.

Roczna lub dwuletnia gwarancja

Oferujemy, całkowicie bezpłatna gwarancję umowna na wszystkie samochody zakupione w ramach programu "PEUGEOT UŻYWANY GWARANTOWANY". Jesteśmy pewni znakomitej jakości technicznej tych samochodów.

Certyfikat jakości pojazdu DEKRA

Certyfikat jakości Pojazdu jest dokumentem potwierdzającym stan techniczny samochodu używanego wystawionym na podstawie procedury określonej przez niezależną firmę DEKRA Polska. Podstawą do wystawienia certyfikatu jest badanie techniczne obejmujące najbardziej istotne ze względu na eksploatację oraz bezpieczeństwo w ruchu drogowym zespoły i układy w samochodzie (około 120 punktów kontrolnych).

Opieka Peugeot Assistance 24H

Dodatkowe poczucie bezpieczeństwa dla właściciela samochodu ze znakiem Peugeot Używany Gwarantowany. 12 lub 24 miesiące pomocy drogowej w Polsce i za granicą, przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu!

Specjalna oferta ubezpieczeniowa

Pakiet ubezpieczeniowy AC, OC, NW, Zielona Karta na korzystnych warunkach.

Specjalna oferta finansowania zakupu

Oferta Peugeot Kredyt i Peugeot Leasing dostosowana do Twoich indywidualnych potrzeb! Wszystkie formalności załatwiane szybko na miejscu, tak abyś jak najszybciej mógł się cieszyć swoim samochodem.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.