Przejdź do treści

PRZYGOTUJ SWÓJ SAMOCHÓD DO ZIMY – SERWIS CITROEN❄️

Czy wiesz, jak istotne jest przygotowanie samochodu na zimę? My też wiemy! Dlatego prezentujemy naszą Zimową Ofertę – Zimowy Bilans Auta już od 129 zł brutto, ważny od 8.01.2024 do 15.03.2024! Co zawiera nasz Zimowy Bilans Auta?

Ogumienie: Pełna weryfikacja stanu opon, mierzenie wysokości bieżnika, uzupełnienie ciśnienia – łącznie z kołem zapasowym. Oraz sprawdzenie ważności zestawu do naprawy opon.
Układ hamulcowy: Dokładna kontrola zużycia klocków i tarcz hamulcowych, a także elementów pomocniczych – pewność podczas hamowania, każdej pory roku.
Widoczność: Sprawdzimy stan wycieraczek, reflektorów, lamp i innych elementów oświetlenia zewnętrznego – bezpieczeństwo to priorytet!
Płyny eksploatacyjne: Kontrola poziomu i jakości płynów chłodzącego, hamulcowego, do spryskiwaczy oraz do wspomagania układu kierowniczego – dla płynnej pracy i bezpieczeństwa podczas zimy.
Układ zawieszenia: Precyzyjna kontrola elementów – gwarancja stabilności i komfortu podczas jazdy.
Elementy osprzętu silnika: Weryfikacja stanu pasków klinowych – dla sprawności i bezpieczeństwa silnika.
Akumulator: Sprawdzenie stanu naładowania za pomocą specjalistycznego testera – spokój o energię Twojego Citroëna.

Ale to nie wszystko! Oferujemy także Specjalną Cenę na Opony Zimowe oraz Bezpłatną Wymianę! Przygotuj swój samochód na zimę z naszą pomocą!

📞 Skontaktuj się z nami, aby umówić się na wizytę lub dowiedzieć się więcej! 15 811 32 55📞  AUTORYZOWANY SERWIS CITROEN – Jamnica koło Stalowej Woli

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z odnośnikiem do ustawienia nowego hasła.