Proces zakupu

 1. Wybierz samochód z naszego stoku i skontaktuj się z nami. Następnie zaakceptuj zgody na przetwarzanie danych osobowych (formularz poniżej)
 2. W odpowiedzi prześlemy Ci dokumentację fotograficzną, historię serwisową, certyfikat jakości i dokładny opis samochodu.
 3. Prowadzimy pełną obsługę finansową (kredyt, leasing) i ubezpieczeniową samochodu. Podaj kwotę pierwszej wpłaty oraz okres finansowania, a wyliczymy dla Ciebie wysokośc raty miesięcznej.
 4. Podaj jakie posiadasz zniżki w zakresie ubezpieczenia OC i AC oraz kod pocztowy miejsca zameldowania a wyliczymy dla Ciebie najkorzystniejsze ubezpieczenie Twojego samochodu.
 5. W celu rezerwacji samochodu wyślij zaliczkę na konto:

  Firma Handlowa RiA Sp.Z.O.O Sp.K.
  Autoryzowany Dealer Peugeot
  Jamnica 160, 39-410 Grębów
  Bank PKO BP O/ Tarnobrzeg: 03 1020 4913 0000 9102 0010 1428

  Po otrzymaniu zaliczki skontaktujemy się z Tobą i ustalimy szczegóły transakcji.


  Podanie danych jest dobrowolne, ale jest ono niezbędne w celu wykonania umowy z administratorem, a brak ich podania może powodować niemożliwość wykonania świadczenia przez administratora. Dane osobowe będą przetwarzane przez okres działalności administratora na rynku i realizowania przez niego celów do których dane zostały udostępnione. Informujemy, że osobie której dane dotyczą przysługuje prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Osobie której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w związku z naruszeniem ochrony danych osobowych.